Neodolatelné přípravky

Mary Kay investuje miliony dolarů do výzkumu a každoročně provádí více než 500 000 testů, aby přípravky Mary Kay® odpovídaly nejvyšším normám kvality, bezpečnosti a účinnosti. Protože se neustále snažíme zajistit, aby naše přípravky trvale plnily nebo překonávaly očekávání zákazníků, každý rok spolupracujeme s tisíci ženami po celém světě na hodnocení přípravků Mary Kay® , abychom lépe pochopili, co ženy od používaných přípravků v současnosti očekávají, a mohli vyvíjet přípravky, o které budou mít zájem v budoucnu.

Stáhnout v PDF
Výjimečná příležitost s Mary Kay

Nezávislé kosmetické poradkyně společnosti Mary Kay jsou podnikatelky představující ženy všech typů – vaši nejlepší přítelkyni, ambiciózní matku v domácnosti, vytíženou manažerku, oblíbenou učitelku vašeho dítěte nebo studentku, která chce dát svému životu nový směr.

Stáhnout v PDF
Pozitivní vliv na komunitu

Mary Kay Ash se proslavila jako inovativní podnikatelka se srdcem na správném místě. Svoji společnost založila na filosofii „chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě“ a zdůrazňovala, že je důležité projevovat vděčnost. Prací na společném poslání Mary Kay mění život žen a dětí po celém světě.

Stáhnout v PDF
Historie Mary Kay

Jen málo firem se může pyšnit takovým odkazem jako společnost Mary Kay. Podnikavost a prozíravost naší dynamické zakladatelky Mary Kay Ash se spojily s touhou pomoci ženám k osobnímu růstu a finančnímu úspěchu. Výsledkem je společnost, která si vydobyla místo mezi nejuznávanějšími kosmetickými značkami na světě.

Stáhnout v PDF